Sākums
Kāzu foto
Grūtnieču fotosesija
Fotosesija, Portrets
Mazuļu, Bērnu foto
Ģimenes fotosesija
 
Apmācība
Photoshop
Foto Kursi
 
Modeļiem
Мicrostock
Pirms un Pēc
 
Kontakti
 

Fotogrāfe  -  Ināra Prusakova  -  VIP foto lv

Jums ir nepieciešams profesionālais fotogrāfs Rīgā? Tad Jūs esat pareizā vietā.
Mēs piedāvājam augstas kvalitātes foto pakalpojumus: kāzu fotogrāfs, fotosesija studijā , jaundzimušo bildes, grūtnieču fotosesija, ģimenes un bērnu foto, portfolio, kā arī piedāvājam papildus pakalpojumus: profesionālais foto meikaps, mākslinieciskā fotogrāfiju apstrāde, foto apmācība, fotošopa (photoshop) stundas, foto kursi.
Mēs ar prieku iemūžināsim Jūsu dzīves laimīgākus mirkļus: kāzas, grūtniecību, ģimenes svētkus vai bērnu ballītes.
Sīkāk par mūsu pakalpojumiem lasiet attiecīgajās nodaļās.

Foto pakalpojumi

Fotosesija Rīgā – Vēlaties kvalitatīvās un radošās fotogrāfijas? Tad jums ir vajadzīga radošā portretu fotosesija. Kopā ar Jums mēs aprunāsim visas nepieciešamas detaļas, palīdzēsim izvedot perfektu tēlu, piemeklēt attiecīgo vietu: fotostudija Rīgā, mājas vai oriģinālā interjerā, brīvā dabā.

Kāzu fotogrāfs – piedāvājam iemūžināt jūsu kāzas neaizmirstamās bildēs: kāzu fotografēšana reģistrācijas dienā, pirms kāzu fotosesija „Mīlas stāsts” vai „Love story”, kāzu fotosesija studijā, vai mākslinieciskā fotosesija skaistā vietā (pirms vai pēc kazām).

Grūtnieču fotosesija – topošo māmiņu skaistas bildes uzņemtās fotostudijā vai brīvā dabā.

Ģimenes fotosesija – lieliskā iespēja iemūžināt savu ģimeni mājās, pastaigas laikā vai fotostudijā vai jebkurā citā vietā.

Bērnu fotosesija – mazuļa pirmās dienas vai mēnesis (jaundzimušā fotosesija), kristības, pirmais smaids vai pirmie soļi, bērna dzimšanas diena – skaistas fotogrāfijas palīdzēs iemūžināt visus laimīgos notikumus.

Meikaps (makeup) – profesionālais foto meikaps ir obligāts nosacījums veiksmīgai fotosesijai. Tas palīdzēs izskatīties ka īsts fotomodelis.

Kursi, Apmācība – mēs mīlam un labi pārzinām savu darbu, kā arī labprāt dalāmies ar savām zināšanām. Piedāvājam apgūt datorprogrammu Fotošops (photoshop), kā arī dažāda līmeņa fotokursus.

Profesionāla fotogrāfiju apstrāde – bilžu atjaunošana, rediģēšana vai mākslinieciskā radošā apstrāde. Izveidosim kolāžu, atklātni vai kalendāru.